Çark Caddesi Adapazarı, Sakarya

Neden Sakarya YDS & YÖKDİL?

NEDEN SAKARYA YDS & YÖKDİL ?

KALİTELİDİR

“ÖĞRENCİ” odaklı bir hizmet anlayısı ile hareket eder. Tüm sınav hazırlık süreci boyunca siz değerli öğrencilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını belirler ve en kısa sürede karşılar. Eğitim süreci içerisinde,egitimimizden memnun kalmazsanız kaydınızı hiçbir gerekçe belirtmeksizin iptal edebilirsiniz. Bu,kendimize ve eğitim kalitemize duyduğumuz güvenin tam bir ifadesidir.Bizim için memnuniyetiniz her şeyin üzerindedir.

KAZANDIRIR

SAKARYA YDS & YÖKDİL eğitim süreçlerine katılan öğrencilerimize sınavları kazandırma oranımız 2017 yılı için %74 olmuştur.Memnuniyet oranı ise her zaman %100'dür.

YENİLİKÇİDİR

SAKARYA YDS & YÖKDİL,eğitimlerinde daima en yeni teknolojileri ve eğitim modellerini kullanmaktadır ve ayrıca teknolojiyi yakından takip eder ve yeni eğitim yöntemleri üretir. Öğrencilerinin sınava dönük hazırlıklarını da internet üzerinden video soru çözümleriyle 7/24 destekler.

KOLAYLAŞTIRIR

SAKARYA YDS & YÖKDİL,öğrencilerine,İngilizce sınavlarını bu güne kadar hiç olmadığı kadar kolay bir yaklaşımla çözme yöntemleri öğreterek ve çoğunlukla A1 / A2 düzeyinde gramer bilgisine ve az sayıda kelime yeterliliğine sahip olmalarına rağmen, bu sınavlarda başarı kazandırmış ve kazandırmaya devam etmektedir.Bize teşekkürlerinin bir ifadesi olarak sınav sonuç belgelerini göndermiş ve değerli yorumlarda bulunmuş olan öğrencilerimizin olduğu sayfalara bir göz atmanız bize duymak isteyeceğiniz güveni size verecektir...

BAKİ BAKIRKAN